- berita

Workshop Review Kurikulum dan IHT

Sebagai sekolah pelaksana program sekolah penggerak dari kemendikbudristekdikti, SMP Dwijendra Denpasar mengadakan persiapan melalui kegiatan Workshop Review Kurikulum dan In House Trainning(IHT) Program Sekolah Penggerak SMP Dwijendra Denpasar.

Workshop yang dibuka Kepala Bidang Pembinaan SMP Dinas Pendidikan Kepemudaan dan Olahraga Kota Denpasar berlangsung selama 9 hari dengan sistem sinkron dan asinkron. Hadir pada pembukaan tersebut stakeholder sekolah seperti komite sekolah, ketua dan pengawas yayasan, pengawas sekolah binaaan dan narasumber workshop.

Pada hari pertama kita menggunakan narasumber dari Dinas Pendidikan Kepemudaaan dan Olahraga Kota Denpasar dengan materi kebijakan pusat dan daerah, kemudian dilanjutkan dari pengawas sekolah dengan materi paradigma baru pembelajaran. Serta narasumber dari sekolah penggerak angkatan 1 yaitu SMPK 1 Harapan Denpasar yang diwakili oleh I Gede Eka Juni Purwasila, S.T., membawakan materi sharing pengalaman terbaik sebagai sekolah penggerak.

1,185 thoughts on “Workshop Review Kurikulum dan IHT

 1. First off I would like to say great blog! I had a quick question that I’d
  like to ask if you do not mind. I was interested to find out how you center yourself and clear your mind before writing.

  I have had a hard time clearing my thoughts in getting my thoughts out.
  I do take pleasure in writing but it just seems like the first 10 to
  15 minutes are wasted simply just trying to
  figure out how to begin. Any suggestions or hints? Cheers!

 2. I’m really enjoying the theme/design of your blog.

  Do you ever run into any browser compatibility problems?
  A couple of my blog visitors have complained about my site not operating correctly
  in Explorer but looks great in Chrome. Do you have any suggestions to help fix this problem?

 3. You can definitely see your skills within the article you write.

  The world hopes for more passionate writers such as
  you who are not afraid to say how they believe.
  All the time go after your heart.

 4. prescription drug prices lisinopril [url=https://lisinopril.top/#]buy lisinopril 10 mg[/url] how much is 30 lisinopril

 5. Możesz za pomocą naszej strony umówić się na serwis swojego samochodu. Inter Cars Grupa Filialna Siedlce Akumulatory Black Hawk zostały stworzone specjalnie dla pojazdów użytkowych, które często uruchamiają silnik i poruszają się na krótkich odcinkach. Charakteryzują się Aplikacja przeznaczona na urządzenia mobilne pracujące w systemie Android oraz iOS. Śledź nas na: Wyszukiwarka zaawansowana Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotycząca części oraz wyposażenia aut ciężarowych. Zapewnij sobie profesjonalną usługę serwisu samochodu. ID) ?> Śledź nas na: Kategorie Akumulatory Black Hawk zostały stworzone specjalnie dla pojazdów użytkowych, które często uruchamiają silnik i poruszają się na krótkich odcinkach. Charakteryzują się
  https://smftricks.com/index.php?action=profile;u=14304
  Made by Wankom Sprzedam peugeota 208 allure 1,6 e hdi 100 km 2016 r nawigacja klimatronik czujniki par deszcz swiatel pp kurtyny el szyby lusterka ledy pilot alofelgi 17 dach panoram kierownica sportowa skora siedzenia sportowe skora bogata wersja o wiecej pytac Sprzedam Peugeot 207 1,4 75 KM.2010 r.pierwsz właściciel salon Konin. Przebieg 153 tys. Badanie techniczne do 07.02.2025r. (za rok). Po wymianie rozrządu i oleju w silniku pod koniec 2023r. Akumulator 4 lata. Klim.manualna, elek szyby przednie,… Nasza wspólna historia zaczyna się w 2009 roku. Od samego początku staramy się budować miejsce bliskie wszystkim kierowcom, a naszą misją jest oferowanie Wam jak najlepiej dobranych produktów ale także służenie radą i pomocą. Dzięki zaangażowaniu całego naszego zespołu i zmianie lokalizacji, w maju 2016 roku powstał nasz motodyskont, jedyny w Częstochowie i pewnie nie tylko. Cały czas pracujemy nad jego doskonaleniem, nieustannie rozszerzamy nasz asortyment i staramy się aby to miejsce było dla Was jeszcze bardziej przyjaznym. Każdy dzień przynosi dla nas nowe wyzwania. Zawsze gdy do nas trafisz staniesz się naszym gościem i chcemy abyś czuł się u nas jak u siebie. Jedziemy dalej.